Paketler

Düğün Fotoğrafı Paket Detayları hakkında tüm sorularınızı mail ya da whatsapp yoluyla sorabilirsiniz.
Düğün Fotoğrafı Paket Detayları

Öncelikle sizlere mutluluk ve aşk dolu bir ömür diliyoruz. Düğün fotoğrafları paketleri ve albümleri hakkında detaylı olarak incelemeye başlayalım. Hemen bir kaç not ileteyim:

Fotoğraf çekimlerimizi birlikte kararlaştırdığımız birbirinden güzel mekanlardan birinde ya da birkaçında gerçekleştiriyoruz.

Çekimlerimizden önce mümkün olduğunca sizlerle bir araya gelerek detaylar hakkında konuşmaya özen gösteriyoruz. Bu görüşmeler sonucunda şekillenen paketlerimiz ve detayları aşağıdaki gibidir.

 

 

 

Video Paketi :

2 saatlik fotoğraf çekimi sırasında HD video klip çekimi.

Çekilen video parçalarının sinematik efektler ile montajlanarak 1 dk. lık İnstagram teaserı + 2 – 4 dk.lık düğün klibinizin hazırlanması ve size özel online galeride teslim edilmesi.

**Düğün filminiz çekim gününden itibaren 6-8 hafta içinde teslim edilir.

Düğün Hikayesi Video Paketi:

Hazırlık aşaması ile başlayıp ilk dans ile son bulan HD video klip çekimi.

Çekilen video parçalarının sinematik efektler ile montajlanarak 1 dk. lık İnstagram teaserı + 3 – 7 dk.lık düğün filminizin hazırlanması ve size özel online galeride teslim edilmesi.

** Düğün hikayesi video çekimi, düğün günü hazırlıklarla başlayıp, düğün başlangıcı ya da ilk dansın sonuna kadar en fazla 10 saatlik çekimi kapsar.

** Drone ile video çekimi talep edilmesi halinde ilave ücret talep edilir.

** Düğün filminiz çekim gününden itibaren 6-8 hafta içinde teslim edilir.

 

 

Yurt Dışı Fotoğraf Çekimi:

– Yurtdışı çekimlerinde saat sınırı olmaksızın birbirinden güzel mekanlarda fotoğraf çekimi yapılır. Fiyat detayları gidilecek ülke ve tarihe göre farklılık gösterebilir. Yol ücreti, konaklama ve fotoğraf çekim ücretleri karşılıklı görüşülerek belirlenir.

– Çekilen tüm fotoğrafların (500-800 adet) orijinal boyutlarda size özel online galeride teslimi.

 

Diğer Detaylar:

* Şehir dışı (İstanbul dışı) çekimlerde yol (yakıt bedeli ya da uçak bileti) ve gerekirse konaklama ücreti ayrıca fiyata dahil edilecektir.

* Fotoğrafların teslimat süresi ortalama 4-6 haftadır, bu süre albüm için fotoğraf seçiminiz tamamlandıktan sonra başlayacaktır.

* 2 den fazla paket seçimleri için özel fiyatlandırma yapılmaktadır, mail aracılığı ile teklif isteyebilirsiniz.

* Paket seçiminizi yaptıktan sonra %30 kapora alınarak çekim tarihi rezerve edilir, kapora ödemesi yapılmadan çekim tarihi için herhangi bir rezervasyon yapılmamaktadır. Kalan ödeme ”çekim günü, nakit olarak” yapılmaktadır.

* Daha fazla bilgi için 0534 4777333 veya nihanguzeldastan@gmail.com ‘dan iletişime geçebilirsiniz.

* Fiyatlara KDV dahil değildir.

DOĞUM PAKETLERİ

Doğum öncesi paketi: (Albümsüz)

İsterseniz ev ortamında isterseniz de dış mekanda yaklaşık 1 – 1,5 saat boyunca yapacağımız fotoğraf çekimini kapsamaktadır. Beraber konuşarak farklı konseptler belirleyip hazırlıklı gelmeniz durumunda istediğiniz aksesuarlar kullanılarak eğlenceli kompozisyonlar oluşturabiliriz.

*Çekilen tüm fotograflar (300-500 adet) baskiya uygun online galeri ortamında teslim edilecektir.

( Bu pakete 25*50 Panoramik albüm eklenmek istendiğinde pakete + 500 tl eklenmektedir.

Doğum anı paketi : (Albümsüz tek gün)

Hastaneye giriş,hazırlıklar,gebelik fotoğrafları,aile yakınlarıyla fotoğraflar,bekleyiş ve heyecanlar,doğuma gidiş,doğum anı , anneyle bebegin ilk karşılaşması , bebeğin ilk muayenesi , baba ve aile bireyleriyle ilk karşılaşma,bebeğin giyindirilişi boy ve kilo ölçümü , bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme.Odadaki tüm ayrıntılar , süsleme, bebek şekeri gibi detay cekimleri ile son bulacaktır.

*Çekilen tüm fotograflar (300-500 adet) baskiya uygun DVD olarak teslim edilecektir.

Masal Paketi: (Albümlü tek gün)

Hastaneye giriş,hazırlıklar,gebelik fotoğrafları,aile yakınlarıyla fotoğraflar,bekleyiş ve heyecanlar,doğuma gidiş,doğum anı , anneyle bebegin ilk karşılaşması , bebeğin ilk muayenesi , baba ve aile bireyleriyle ilk karşılaşma,bebeğin giyindirilişi boy ve kilo ölçümü, bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme.Odadaki tüm ayrıntılar , süsleme, bebek şekeri gibi detay cekimleri ile son bulacaktır.

*Çekilen tüm fotograflar (300-500 adet) baskiya uygun online galeri ortamımda teslim edilecek olup yaklasık 40 adet fotograf rötuşlanarak büyük boy panaromik albüm (30*60 cm) + 2 adet aile albümü + 1 adet 50*70 cm poster halinde sunulacaktır.

Hikaye Paketi : (Albümlü 2 gün)

Bu paketimiz 2 aşamadan oluşmaktadır.

1 aşama:Hastaneye giriş,hazırlıklar,gebelik fotoğrafları,aile yakınlarıyla fotoğraflar,bekleyiş ve heyecanlar,doğuma gidiş,doğum anı, anneyle bebegin ik karşılaşması , bebeğin ilk muayenesi , baba ve aile bireyleriyle ilk karşılaşma,bebeğin giyindirilişi boy ve kilo ölçümü , bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme.Odadaki tüm ayrıntılar , süsleme, bebek şekeri gibi detay cekimleri ile son bulacaktır.

2.aşama:Dogumunuzdan yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra bir araya gelerek evinizde bebeğinizin çeşitli aksesuarlarla çekimini gerçekleştiriyoruz.

*Çekilen tüm fotograflar (500-700 adet) baskiya uygun online galeri ortamında teslim edilecek olup yaklasık 40 adet fotograf rötuşlanarak büyük boypanaromik albüm (30*60 cm) + 2 adet aile albümü+1 adet 50*70 cm poster halinde sunulacaktır.

[contact-form-7 id=”2565″ title=”İletişim formu 1_copy”]