Paketler

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Düğün Fotoğrafı Paket Detayları hakkında tüm sorularınızı mail ya da whatsapp yoluyla sorabilirsiniz.
Düğün Fotoğrafı Paket Detayları

Öncelikle, sizlere mutluluk ve aşk dolu bir ömür diliyoruz! Düğün fotoğrafları paketleri ve albümleri hakkında detaylı olarak incelemeye başlayalım. Hemen birkaç not ileteyim:

Fotoğraf çekimlerimizi birlikte kararlaştırdığımız birbirinden güzel mekanlardan birinde ya da birkaçında gerçekleştiriyoruz.

Çekimlerimizden önce mümkün olduğunca sizlerle bir araya gelerek detaylar hakkında konuşmaya özen gösteriyoruz. Bu görüşmeler sonucunda şekillenen paketlerimiz ve detayları aşağıdaki gibidir.

 

[elfsight_pricing_table id=”1″]

 

 

Video Paketi:

2 saatlik fotoğraf çekimi sırasında HD video klip çekimi.

Çekilen video parçalarının sinematik efektler ile montajlanarak 1 dakikalık Instagram teaser’ı + 2 – 4 dakikalık düğün klibinizin hazırlanması ve size özel online galeride teslim edilmesi.

**Düğün filminiz çekim gününden itibaren 6 – 8 hafta içinde teslim edilir.

Düğün Hikayesi Video Paketi:

Hazırlık aşaması ile başlayıp ilk dans ile son bulan HD video klip çekimi.

Çekilen video parçalarının sinematik efektler ile montajlanarak 1 dakikalık Instagram teaser’ı + 3 – 7 dakikalık düğün filminizin hazırlanması ve size özel online galeride teslim edilmesi.

** Düğün hikayesi video çekimi, düğün günü hazırlıklarla başlayıp düğün başlangıcı ya da ilk dansın sonuna kadar en fazla 10 saatlik çekimi kapsar.

** Drone ile video çekimi talep edilmesi halinde ilave ücret talep edilir.

** Düğün filminiz çekim gününden itibaren 6 – 8 hafta içinde teslim edilir.

 

 

Yurt Dışı Fotoğraf Çekimi:

– Yurt dışı çekimlerinde saat sınırı olmaksızın birbirinden güzel mekanlarda fotoğraf çekimi yapılır. Fiyat detayları gidilecek ülke ve tarihe göre farklılık gösterebilir. Yol ücreti, konaklama ve fotoğraf çekim ücretleri karşılıklı görüşülerek belirlenir.

– Çekilen tüm fotoğrafların (500 – 800 adet) orijinal boyutlarda size özel online galeride teslimi.

 

Diğer Detaylar:

* Şehir dışı (İstanbul dışı) çekimlerde yol (yakıt bedeli ya da uçak bileti) ve gerekirse konaklama ücreti ayrıca fiyata dahil edilecektir.

* Fotoğrafların teslimat süresi ortalama 4 – 6 haftadır, bu süre albüm için fotoğraf seçiminiz tamamlandıktan sonra başlayacaktır.

* 2 den fazla paket seçimleri için özel fiyatlandırma yapılmaktadır, mail aracılığı ile teklif isteyebilirsiniz.

* Paket seçiminizi yaptıktan sonra %30 kapora alınarak çekim tarihi rezerve edilir, kapora ödemesi yapılmadan çekim tarihi için herhangi bir rezervasyon yapılmamaktadır. Kalan ödeme “çekim günü, nakit olarak” yapılmaktadır.

* Daha fazla bilgi için 0534 4777333 arayabilir veya nihanguzeldastan@gmail.com’a mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

* Fiyatlara KDV dahil değildir.

DOĞUM PAKETLERİ

Doğum öncesi paketi: (Albümsüz)

İsterseniz ev ortamında isterseniz de dış mekânda yaklaşık 1 – 1,5 saat boyunca yapacağımız fotoğraf çekimini kapsamaktadır. Beraber konuşarak farklı konseptler belirleyip hazırlıklı gelmeniz durumunda istediğiniz aksesuarlar kullanılarak eğlenceli kompozisyonlar oluşturabiliriz.

*Çekilen tüm fotoğraflar (300 – 500 adet) baskıya uygun online galeri ortamında teslim edilecektir.

(Bu pakete 25*50 Panoramik albüm eklenmek istendiğinde pakete + 500TL eklenmektedir.)

Doğum anı paketi : (Albümsüz tek gün)

Hastaneye giriş, hazırlıklar, gebelik fotoğrafları, aile yakınlarıyla fotoğraflar, bekleyiş ve heyecanlar, doğuma gidiş, doğum anı, anneyle bebeğin ilk karşılaşması, bebeğin ilk muayenesi, baba ve aile bireyleriyle ilk karşılaşma, bebeğin giyindirilişi, boy ve kilo ölçümü, bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme. Odadaki tüm ayrıntılar, süsleme, bebek şekeri gibi detay çekimleri ile son bulacaktır.

*Çekilen tüm fotoğraflar (300 – 500 adet) baskıya uygun DVD olarak teslim edilecektir.

Masal Paketi: (Albümlü tek gün)

Hastaneye giriş, hazırlıklar, gebelik fotoğrafları, aile yakınlarıyla fotoğraflar, bekleyiş ve heyecanlar, doğuma gidiş, doğum anı, anneyle bebeğin ilk karşılaşması, bebeğin ilk muayenesi, baba ve aile bireyleriyle ilk karşılaşma, bebeğin giyindirilişi, boy ve kilo ölçümü, bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme. Odadaki tüm ayrıntılar, süsleme, bebek şekeri gibi detay çekimleri ile son bulacaktır.

*Çekilen tüm fotoğraflar (300-500 adet) baskıya uygun online galeri ortamımda teslim edilecek olup yaklaşık 40 adet fotoğraf rötuşlanarak büyük boy panoromik albüm (30*60 cm) + 2 adet aile albümü + 1 adet 50*70 cm poster halinde sunulacaktır.

Hikaye Paketi : (Albümlü 2 gün)

Bu paketimiz 2 aşamadan oluşmaktadır.

1.aşama: Hastaneye giriş, hazırlıklar, gebelik fotoğrafları, aile yakınlarıyla fotoğraflar, bekleyiş ve heyecanlar, doğuma gidiş, doğum anı, anneyle bebeğin ilk karşılaşması, bebeğin ilk muayenesi, baba ve aile bireyleriyle ilk karşılaşma, bebeğin giyindirilişi boy ve kilo ölçümü, bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme. Odadaki tüm ayrıntılar, süsleme, bebek şekeri gibi detay çekimleri ile son bulacaktır.

2.aşama: Doğumunuzdan yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra bir araya gelerek evinizde bebeğinizin çeşitli aksesuarlarla çekimini gerçekleştiriyoruz.

*Çekilen tüm fotoğraflar (500 – 700 adet) baskıya uygun online galeri ortamında teslim edilecek olup yaklaşık 40 adet fotoğraf rötuşlanarak büyük boy panoromik albüm (30*60 cm) + 2 adet aile albümü+1 adet 50*70 cm poster halinde sunulacaktır.

 

 

[/vc_column_text][elfsight_form_builder id=”1″][/vc_column][/vc_row]