Fotoğraf çekmek insanın gözünü, aklını ve yüreğini aynı hizaya getirmesidir.


Henri Ceriter – Bresson

Sabahtan başlayıp düğün sonuna kadar yanımızda olup en güzel anlarımızı hem gülerek hem ağlayarak izlediğimiz kısa filmimiz inanılmaz başarılıydı. NGD ailesine çok çok teşekkür ederiz bütün dostlarımıza hiç düşünmeden tavsiye ettigimiz süper ikili.

Tuba KaragülFizik Tedavi Uzmanı

Yurtdışı için rakipsiz kelimesi bence cuk oturuyor, ama en önemlisi gelinin halinden anlaması, uyumlu oluşu, işine olan alkı ve saygısını her fotoğrafında görebilirsiniz. Çevremdeki herkese hatta ısrar edebilecek kadar mutluyum Nihan ile çalıştığım için. Daha nice başarılarılarına...”

Hilal Yabuz İçgörenTasarımcı

Gerilsem morel veren, alakalı alakasız her anıma yardım eden, iyi niyetleri yüzlerinden belli iki mükemmel insan tanıştığımıza o kadar memnunumki yeterince ideal kelimelere dökemem , bir ekip işin hakkını ancak bu kadar verebilirdi üstüne bide ancak bu kadar iyi kalpli olabilirdi, iyinin de iyisi...”

Sesil Özbucak TıraşoğluPsikolog

Çekim mekanı seçiminden tutun fotoğraf seçimine kadar sabırla bizimle ilgilendi.cok tesekkur ederiz kendisine. Zaman hızlı geçiyor geride anılar kalıyor anılarınızı en güvenli ellere teslim etmek gerekiyor dogru adres tabi ki NGD.

İlayda & CarlosDansçı

İnstagram

Düğün Tarihi Müsaitlik Durumu ve Diğer Tüm Sorularınız İçin.