Save The Date

Save the date

Düğün tarihini belirlediniz, evraklar, kontroller derken koşuşturmacanızı hallettiniz. Şimdi sırada Save the date fotoğraf çekimi var.

Save the date yani Türkçesiyle tarihi kaydet İtalya’dan Amerika’ya kadar uzanan bir geçmişe sahip olsa da aslında bizim kültürümüzdeki nişanlılık dönemi fotoğraf çekimi gibi düşünebiliriz.

Save the date fotoğraf çekimlerini de dış mekân ya da iç mekânda yapılabileceği gibi düğün çekimlerine göre daha rahat şekilde yaparız. Çiftler çekimde kullanılmasını istedikleri aksesuarları yanlarında getirebilir romantik, eğlenceli, minimal gibi pek çok farklı konseptte çekim yapabiliriz.

Save the date çekimlerinden sonra çiftler bu fotoğraflarla düğün tarihlerini özellikle de sosyal medyada duyurabilir, sıradanlığın dışına çıkarak bu özel kareleri düğün davetiyelerinde de kullanabilirler.

Save the date or pre wedding photos can also be taken outdoors or indoors. We do it more comfortably than wedding shots. Couples can bring the accessories they want to be used in photo shooting. we can shoot in many different concepts such as romantic, fun and minimal.