Julia + Oytun Casa Lavanda Düğün Çekimi

Julia + Oytun Casa Lavanda Düğün Çekimi

Öncelikle yazıma Julia & Oytun’un  düğün çekimini yaptığım ve büyülendiğim Casa Lavanda Boutiuqe Hotel hakkında kısa bilgi vererek başlamak istiyorum.

Şile’ye bağlı Ulupelit Köyü’nde yer alan Casa Lavanda; büyüleyici atmosferiyle, konukseverliğiyle ve zengin mutfağıyla düğün mekanları içerisinde ayrışan öne çıkan bir yapıda… İstanbul’un içinde ama bir o kadar da sessiz sakin huzurlu bir ortam sunan Casa Lavanda, özellikle Corona salgını sonrasında sosyal mesafe kurallarına uymak için düğünlerin zorunlu olarak küçülmesi gerektiğini de göz önünde bulundurduğumuzda çok uygun bir seçenek .

Julia ve Oytun İsveç’de yaşıyorlar ve çok tatlı Mavi isminde bir oğulları var.  Oytun’un ailesi Türkiye’de olduğu için düğünlerini İstanbul’da yapmaya karar vermişler. Julia ülkemize yabancı ve kendi düzeninden uzakta olmasına rağmen tüm hazırlıklarını çok iyi bir şekilde yapmış. Sade ve minimal zevkleri olan ve bu şekilde yaşayan birisi, bunu düğünleri için yaptığı gelinlik ve aksesuar seçimlerinden anlayabiliyorsunuz. Julia’nın tüm hazırlık sürecine yakın bir kız arkadaşı eşlik etti. Saç ve makyajından gelinliğin ütüsüne, ayakkabısını giydirmeye kadar herşeyiyle ilgilenen nedimesi her gelinin yanında mutlaka olması gereken tüm özellikleri barındırıyordu. Çözüm odaklı, samimi, güler yüzlü, özenli ve pozitif enerjiliydi. Tüm bu olumlu özellikler hazırlık odasının havasını olumlu yönde etkiliyor, Julia’nın düğün stresini tatlı bir telaşa çeviriyor ve benim çok güzel hazırlık fotoğrafları çekmeme imkan sağlıyordu. Demem o ki sevgili gelinlerim nedime bir düğün gününde çok etkili bir role sahiptir. Çiftimin yüksek enerjisi ve uyumlu halleri beraber geçirdiğimiz bu özel günü çok keyifli bir hale ve beni çok güzel anılar yakalayan mutlu bir fotoğrafçıya çevirdi. Bu yüzden Julia & Oytun ile birlikte geçirdiğimiz masalsı düğünün hâlâ etkisindeyim diyebilirim.

Nihan

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir